Про нас

7

Державний навчальний заклад “Ізюмський професійний аграрний ліцей” є професійно-технічним навчальним закладом ІІ атестаційного рівня, та займається професійно-технічним навчаням випускників 9-х та 11-х класів. Крім цього заклад займається курсовою підготовкою та підвищенням кваліфікації дорослого населення.

Учні, які мають базову загальну середню освіту (9 класів), разом з професійною підготовкою отримують повну загальну середню освіту.

Метою ДНЗ “Ізюмський ПАЛ” є забезпечення якісної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації учнів та слухачів, з метою підвищення їх конкурентоспроможності на регіональному ринку праці, працевлаштування за фахом та подальшого закріплення випускників на робочих місцях підприємств, організацій, установ або започаткування ними власної справи.

ДНЗ “Ізюмський професійний агарний ліцей” проводить освітню діяльність згідно ліцензійї Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № від .

У 2006 році ДНЗ “Ізюмський професійний агарний ліцей” пройшов атестацію як професійно-технічний навчальний заклад, і був визнаний атестованим, про що видано свіодоцтво про атестацію.

Наша історія

Адміністрація

Колектив

Наші досягнення

Наше розташування