Слюсар з ремонту сілськогосподарських машин та устаткування

2

Широка механізація сільськогосподарського виробництва привела до великого насиченості господарств технікою. Слюсар працює на ремонтних підприємствах, спеціалізованих заводах.

Зміст робіт. Веде ремонт сільгоспмашин. При поточному ремонті відбирає деталі, що підлягають заміні або відновленню. Перевіряє і регулює вузли і механізми, приводить машину в робочий стан. При капітальному ремонті розбирає, збирає, установлює, іспитує окремі вузли сільгоспмашин, робить слюсарні роботи по обробці і припасуванню деталей.
Повинен знати: конструктивні особливості тракторів, автомобілів і сільськогосподарських машин; технологічний процес їхнього розбирання; ремонту і зборки; основи взаємозамінності; властивості металів і допоміжних матеріалів, застосовуваних при ремонті; правила читання робочих креслень.

Оволодіти професією слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування ви можетев нашому ліцеї після 9 класів навчання протягом трьох років. Разом з професією слюсаря ви отримаєте професію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва та водія автотранспортних засобів. А також отримаєте повну загальну середню освіту.